Kalıplarınız nasıl , ayağıma olur mu ?

Satın almış olduğunuz ürünün ayağınıza olmaması durumunu önlemek amacıyla sipariş öncesinde ayak yapınız ile ilgili ekstra durumları (tırnak batması,taraklı ,kemik çıkıntısı fazla ya da normalden fazla etli vs.) bize bildirmeniz durumunda ayak yapınıza en uygun ayakkabı numarasını birlikte belirleyebiliriz.
Ayrıca ; gelin ayakkabısı ortalama 10-12 saat ayağınızda kalacağından dolayı , biraz büyük olması ayaklarınızın şişmesine rağmen rahat etmenizi sağlayacaktır.
Örneğin bazı ayakkabı kalıplarında buçuklu kalıp bulunmaktadır. Bu durum ürün sayfasında belirtilmektedir.
Ayakkabılarınız ilk giydiğinizde ayağınızı sıkarsa ,özellikle seçmiş olduğumuz esnek malzemelerden üretilmiş ayakkabılarımızı birkaç saat kalıba vermeniz durumunda rahat edeceğiniz kadar esnetme imkanınız vardır.

Satın almak için yada ürünleri görmek için mağazanız var mı ?

Evet, mağazamızın adresi iletişim sayfasında belirtilmiştir.

Hem ürünlere hemde siteye güvenebilir miyim ?

Ürünlerimiz sektörün uzman tasarımcıları tarafından üretilmektedir. Ayakkabılarımız uzun saatler boyunca ayağınızda kalacağı göz önünde tutarak ve özellikle ayak şişmelerine bağlı topuk kısmında ki vurmaları önlemek amacı ile özel önlemler alarak sizin en mutlu gününüzü rahat ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanız amacı ile özel olarak üretilmektedir.
Aynı zamanda kredi kartı ödemelerinde en üst düzeyde korumalı sertifikalı iyzico firmasını kullanmaktayız. Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için havale ve EFT ödeme seçenekleri ve kapıda ödeme seçeneği sunmaktayız.
İade var mıdır ?

Üzerinde isim ,tarih ya da isimlerin başharfi yazılan ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.Diğer iade koşulları için , ürün iade şartlarını inceleyebilirsiniz.

Bazı ürünleriniz fiyatının yüksek olmasının sebebi nedir ?

Bazı tasarımlarımız daha uzun saatler çalışmayı ve çok daha fazla işçilik maliyeti gerektirdiği için bazı modellerimizde fiyat farkları olabilmektedir.

Memnun kalır mıyız ?

Memnuniyet oranımız %98.3 olarak belirlenmiştir.